Zmiana organizacji ruchu w rejonie mostu w Ochabach!

Poniżej informacja z Powiatowego Zarządu Dróg w Cieszynie, zachęcamy do zapoznania się z jej treścią:

„W związku z trwającą przebudową mostu nad rzeką Wisłą w Ochabach w ciągu ul. Strażackiej (droga powiatowa 2691 S – dojazd do DK81), Generalny Wykonawca Firma Mostmarpal Sp. z o.o. informuje mieszkańców oraz użytkowników odcinka drogi i istniejącego mostu, że na czas realizacji przebudowy mostu tj. od dnia 6 sierpnia br. (wtorek) od godziny 16:00 wdrożona zostanie tymczasowa organizacja ruchu polegająca na wyłączeniu z ruchu istniejącego obiektu mostowego wraz z dojazdami i przekierowaniem ruchu na most tymczasowy. /w załączeniu schemat tymczasowej organizacji ruchu/.

Zgodnie z założeniami projektu tymczasowej organizacji ruchu na przebudowywanym odcinku drogi będzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 30km/h i tonażu do 15t.
Przewidywany okres funkcjonowania tymczasowej organizacji ruchu– 30.11.2019r. W miarę postępu robót będziemy Państwa informować o dokładnej dacie przywrócenia ruchu na nowy obiekt.
Za zaistniałe utrudnienia w ruchu PRZEPRASZAMY, jednocześnie prosimy mieszkańców, lokalnych przedsiębiorców i użytkowników drogi powiatowej 2619 S w Ochabach Wielkich o stosowanie się do wytycznych tymczasowej organizacji ruchu i informacji przekazywanych bezpośrednio przez przedstawiciela Wykonawcy robót.”

Przejdź do treści